Украина, г. Харьков, улица Профессорская, 32
Згода на збір та обробку персональних даних

1. Шляхом використання інформації, кликання на посилання, натиснення на кнопки на інтернет-сайті https://felicita.kharkov.ua/. Користувач – фізична особа, суб’єкт персональних даних, надає адміністрації сайту (далі – Адміністрація) свою безумовну згоду на збір і обробку персональних даних.

2. Я, як Користувач вищезазначеного інтернет-сайту надаю свою згоду на обробку, використання та зберігання моїх персональних даних у картотеках та/або за допомогою бази персональних даних, власником якої є адміністрація сайту, та підтверджую, що повідомлений(-а) і згодний(-а) з наступним:

 • я ознайомлений з положенням про обробку і захист персональних даних у базах персональних даних та розумію значення термінів що вживаються у цьому положенні та цій згоді;
 • Адміністрація здійснює обробку персональних даних Користувача будь-якими способами з метою належного надання Користувачу послуг (ідентифікація, аутентифікація, авторизація, знеособлення, відновлення пароля, відправка інформаційних матеріалів за згодою Користувача, відповідей на запити та листи Користувача, отримання заявок на придбання товару, залишення відгуків щодо якості обслуговування, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншу інформацію про діяльність Адміністрації з метою проведення успішних і безпечних транзакцій замовлень і оплат; здійснення пропонованих послуг; проведення маркетингових акцій та вручення призових винагород);
 • Під час користування інтернет-сайтом Адміністрація здійснює збір та обробку персональних даних Користувача, пов’язаних з ідентифікацією, аутентифікацією, авторизацією, знеособленням, відновленням пароля, відправкою інформаційних матеріалів за згодою Користувача, відповідями на запити та листи Користувача, отриманням заявок на придбання товару, залишенням відгуків щодо якості обслуговування, для реєстрації в програмі знижок, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність, здійснення пропонованих послуг; проведення маркетингових акцій та вручення призових винагород, серед яких можуть бути наступні персональні дані:
 • прізвище, ім’я, по батькові, адреса доставки замовлень, контактний номер телефону, e-mail адресу, дані по замовленнях, бонуси-знижки, інші відомості, що містять персональні дані в електронній формі;
 • персональні дані, надані Користувачем при заповненні реєстраційних форм на інтернет-сайті, а так само у процесі користування інтернет-сайтом;
 • файли cookie (кукі-файли). Кукі-файли є інформаційними файлами, які надходять до комп’ютера або мобільного пристрою, коли той використовується для відвідування сайтів. Адміністрація не надає можливості третім сторонам поміщати кукі-файли на ваш пристрій. За допомогою кукі-файлів Адміністрація може збирати інформацію про ваше користування нашим сайтом, вашу IP-адресу, тип браузера та операційної системи. Також з метою опрацювання ваших покупок, здійснених у режимі онлайн, ми можемо збирати вашу платіжну інформацію, інформацію про ваші уподобання щодо продукції тощо.
 • Адміністрація включає дані Користувача в базу персональних даних з моменту, коли Користувач вперше надає (надсилає) свої персональні дані.
 • Натискаючи на кнопки на сайті, я добровільно погоджуюся надати зазначені вище персональні дані про себе для загального доступу необмеженому колу осіб в рамках використання Бази персональних даних.
 • Адміністрація використовує знеособлені дані для таргетингу рекламних та/або інформаційних матеріалів за віком, статтю, іншими даними; для проведення статистичних досліджень; іншими способами.
 • Адміністрація бази даних не інформує суб’єкта персональних даних про передачу його персональних даних у випадках, передбачених Законом України «Про захист персональних даних».

3. Користувач має всі права щодо захисту його персональних даних, передбачених чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних», а саме:

 • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 • на доступ до своїх персональних даних;
 • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
 • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
 • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
 • відкликати згоду на обробку персональних даних;
 • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
 • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

4. Адміністрація приймає всі передбачені законодавством заходи для захисту персональних даних Користувача, зокрема, обробка даних здійснюється на обладнанні, яке знаходиться в охоронюваних приміщеннях з обмеженим доступом.
5. Сайт може містити посилання на сайти, які не відносяться до Адміністрації. Такі гіперпосилання наведені виключно для інформаційних цілей. При використанні таких веб-сайтів ми рекомендуємо Вам уважно прочитати їх політику конфіденційності.
6. Зазначена угода надана з урахуванням вимог ст.7, ст.8 і ст.11 Закону України «Про захист персональних даних» та діє без обмеження території дії.
7. Я цим підтверджую, що отримав повідомлення про Адміністрації персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, а також відомості про мої права, визначених законом України «Про захист персональних даних» для виконання зазначеної мети і можливості передачі моїх персональних даних третім особам на розсуд Адміністрації і /або розпорядника бази даних.
8. Зміст моїх прав як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» мені повідомлено і зрозуміло.
9. Зазначена угода діє безстроково до дати її відкликання мною шляхом направлення на адресу Адміністрації письмового повідомлення про вказане відкликання в довільній формі, якщо інше не встановлено чинним законодавством України.
10. Адміністрація залишає за собою право в будь-який час внести зміни до даного положення. Після внесення змін, такі зміни вступлять в силу відразу ж після розміщення їх на сайті.

Отдел продаж
Украина, г. Харьков, улица Профессорская, 32

ПН-ПТ: с 9:00 до 18:00

СБ: Выходной

ВС: Выходной